Klika dni temu zawarliśmy umowę na dystrybucję systemów strefowej klimatyzacji marki AirZone w Polsce. Airzone to rozwiązania umożliwiające automatyczny podział powietrza z kanałowych urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych mający na celu utrzymanie żądanej temperatury w poszczególnych strefach budynku.

Airzone klimatyzacja strefowa

System Easyzone

Easyzone to rozwiązanie typu Plug&Play dedykowane do instalacji kanałowych gdzie dystrybucja powietrza może być rozdzielona już w kanale głównym bezpośrednio przy klimatyzatorze kanałowym.

Specjalne plenum rozprężne z wbudowanymi przepustnicami oraz automatyką jest gotowym elementem do podłączenia do urządzenia. Instalator podłącza jedynie sterowniki i system jest gotowy do pracy.

Airzone klimatyzacja strefowa

System Flexa 3.0

Flexa to rozwiązani dużo bardziej elastyczne. Pozwala na budowanie rozległych instalacji kanałowych oraz umieszczenia przepustnic strefowych w dowolnej odległości od klimatyzatora. Dostępne są przepustnice o przekroju okrągłym jak również prostokątne.

Zarówno system Easyzone jak i system Flexa współpracują z urządzeniami różnych marek m.in.  Mitsubishi Electric, Toshiba, Daikin, LG, Samsung, Midea, Gree. System Airzone sprawdzi się również doskonale w układach ogrzewania nadmuchowego Feelco.

→ więcej informacji o Airzone