Program URSA-GO Wygraj z nami stworzyliśmy właśnie dla Ciebie! Jeśli jesteś Wykonawcą prowadzącym działalność montażowo-budowlaną – nie czekaj i dołącz do nas już dziś. Udział w programie daje wiele możliwości. Poza wartościowymi nagrodami rzeczowymi, które możesz wybierać spośród czterech kategorii takich jak: Odzież ochronna, Narzędzia, Akcesoria oraz Elektronika i Rozrywka, będziesz mógł korzystać z dodatkowych promocji, konkursów czy szkoleń.

Co zyskasz?

Zebrane w programie punkty będą przypisywane do Twojego indywidualnego konta. W wybranym przez siebie momencie będziesz mógł wymieniać je na nagrody z katalogu lub pozostałe wyjątkowe korzyści, o których na bieżąco będziemy Cię informować.
Czas trwania programu 02.11.2021r. – 30.10.2022r.

Jak dołączyć do programu?
1. Wybierz najlepszy dla Ciebie sposób:
– zarejestruj się on-line na platformie – wystarczy, że klikniesz tutaj
2. Poczekaj na e-maila potwierdzającego Twoją rejestrację
3. Kupuj wełnę URSA i rejestruj zakupy – liczbę punktów znajdziesz w poniższej tabeli rozliczeniowej
4. Zebrane punkty wymieniaj na atrakcyjne nagrody!

Dodatkowe bonusy za zakupy w marcu:

Zapraszamy Państwa do udziału we wspólnej promocji na panele URSA AIR zorganizowanej przez Polski Komfort oraz URSA Polska. W ramach akcji mają Państwo możliwość otrzymania, jakże dzisiaj pożądanych, kart podarunkowych do sieci stacji paliw BP! Tankowanie za darmo? Tylko z URSA AIR i Polskim Komfortem!

Akcją objęty jest produkt URSA AIR ZERO A2/B grubość 25 mm.

ZASADY PROMOCJI:
Za każdą zakupioną paletę produktów promocyjnych Klient otrzymuje kartę podarunkową do sieci stacji paliw BP o wartości 150 zł.
Zakup większej ilości produktów promocyjnych uprawnia do otrzymania odpowiednio większej ilości Nagród, przy zachowaniu stałej proporcji – do każdej jednej palety produktów objętych Akcją przekazujemy jedną kartę podarunkową BP o wartości 150 zł.

CZAS TRWANIA AKCJI:
Promocja obejmuje zakupy paneli produkt URSA AIR ZERO A2/B grubość 25 mm dokonane od 7 marca do 31 marca 2022 r. w sieci handlowej Polski Komfort.


Polski Komfort Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem płyt URSA AIR, wszystkie zakupy dokonane w naszej firmie kwalifikują się do programy URSA GO.
  • najlepsze ceny w Polsce na wszystkie rodzaje płyty
  • dostępność z magazynu
  • najlepsze ceny na dostawy cało paletowe w dowolne miejsce w kraju

Zadzwoń 22 798 00 64 lub napisz biuro@polskikomfort.pl