Budynki mieszkalne i użytkowe

Naszą mocną stroną jest wieloletnie doświadczenia zarówno w instalacjach do obiektów mieszkalnych jak również wszelkiego rodzaju budynków użytkowych. Realizujemy projekty powierzone jak również projektujemy instalacje w naszym biurze projektowym. Najczęściej pracujemy w budynkach:

 • domy jednorodzinne, wille i rezydencje (ponad 1000 instalacji)
 • budynki handlowe, salony sprzedaży
 • budynki biurowe
 • obiekty opieki zdrowia, szpitale
 • szkoły, przedszkola, żłobki
 • restauracje, hotele
 • baseny i pływalnie

Z ostatnio zrealizowanych inwestycji warto wyróżnić instalację klimatyzacji i wentylacji w Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie, instalację klimatyzacji i wentylacji w Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Ciechanowie czy instalację klimatyzacji i wentylacji w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich w Warszawie.

W naszym portfolio jest również kilka z największych rezydencji w Polsce o powierzchniach przekraczających 1500m2.

Salon samochodowy, 1600m2. Instalacja ogrzewania nadmuchowego, klimatyzacji i wentylacji.

ogrzewanie nadmuchowe

Dom jednorodzinny 400m2. Ogrzewanie nadmuchowe Feelco z funkcjami klimatyzacji i wentylacji.

Rozwiązania i systemy

Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji zadań z zakresu klimatyzacja i wentylacja.  W okresie ponad 20 lat naszej pracy wykonaliśmy tysiące instalacji w różnych technologiach w każdego rodzaju budynkach. Nasze kluczowe umiejętności:

 • instalacje VRF/VRV z funkcjami ogrzewanie lub chłodzenia oraz ogrzewania i chłodzenia (odzysk ciepła)
 • instalacja klimakonwektorów z agregatami wody lodowej lub pompami ciepła
 • instalacje powietrze (nadmuchowe), klimatyzacyjne z centralami typu rooftop
 • instalacje klimatyzacji kanałowej, w tym ze strefową kontrolą temperatury
 • wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła z centralami wewnętrznymi lub zewnętrznymi
 • wentylacja mechaniczna CAV/VAV
 • ogrzewanie nadmuchowe, powietrzne w systemie Feelco. Poznaj Feelco.
 • instalacje typu split i multisplit
 • rekuperacja do budynków mieszkalnych

Dzięki współpracy z renomowanymi producentami urządzeń HVAC jak CarrierToshibaLennoxMitsubishi możemy zaproponować każde rozwiązanie dostępne na rynku. Pomagamy w doborze najlepszego systemy dla danego budynku.

Zaprojektuj i zbuduj

Rozpoczynasz inwestycję? Może to już Twoja kolejna nieruchomość, a może dopiero startujesz. Nie musisz znać się na instalacjach, nie musisz szukać projektanta, zadzwoń do nas. Pracujemy w systemie zaprojektuj i zbuduj, to oznacza, że sami projektujemy większość instalacji, które wykonujemy. Co to oznacza dla Ciebie ? Masz jednego wykonawcę, który podejmuje się zadania od projektu do efektu – zaprojektujemy, wykonamy i będziemy konserwować. Wygodnie? Tak! A przede wszystkim bezpiecznie, jesteśmy odpowiedzialni za wszystkie etapy prac, a przede wszystkim za końcowe efekty czyli działanie systemu.

Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy już setki instalacji w systemie zaprojektuj i zbuduj. Instalacje wykonujemy w obiektach nowych, ale również remontowanych i przebudowywanych. Nasze biuro projektowe ma ogromne doświadczenie w projektowaniu wszelkiego rodzaju obiektach użytkowych: biura, sklepy, restauracje, salony samochodowe, kluby fitness, dyskoteki, przychodnie zdrowia i wiele, wiele więcej.

Budynek biurowy 800m2.  Ogrzewanie nadmuchowe, klimatyzacja i wentylacja.

Nasze biuro. Ogrzewanie nadmuchowe Feelco – zapraszamy do wizyty.

Polski Komfort – Pewny Wykonawca

Polski Komfort to licencjonowany wykonawca instalacji ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji. Nasi pracownicy posiadają wszelkie uprawnienia do wykonywania swojej pracy w tym uprawnienia gazowe, elektryczne oraz F-gazowe.

Jeżeli masz chwilę i chciałbyś nas poznać, zapraszamy do naszej siedziby. Na miejscu zapoznasz się z naszym potencjałem, zobaczysz jak pracujemy i co przez 20 lat pracy udało nam się zrobić. W naszym budynku mamy zainstalowane rozwiązania, które mogą Cię zainteresować, możesz też porozmawiać o swojej inwestycji bezpośrednio z naszymi projektantami.

Nie masz czasu? Nie ma problemu! Nasz specjalista przyjedzie do Ciebie, aby zaproponować właściwe rozwiązanie. Wystarczy, że zadzwonisz lub skorzystasz z formularza szybkiej wyceny.

Szybka Bezpłatna Wycena Instalacji

kontakt