Fotowoltaika do domu i biznesu.

Instalacje fotowoltaiki dla obiektów mieszkalnych i użytkowych.

Instalacja fotowoltaiczna z jednego źródła: doradztwo, planowanie, montaż i konserwacja. Doradzamy naszym klientom w doborze optymalnego systemu fotowoltaicznego, zajmujemy się koordynacją techniczną oraz angażujemy w realizację projektów zespoły instalacyjne, które posiadają duże doświadczenie w realizacji instalacji fotowoltaicznych w budynkach mieszkalnych i użytkowych. Nie zawiedziemy Cię, również jeśli chodzi o konserwację systemów fotowoltaicznych.

Fotowoltaika stale się rozwija. Na wszystkich etapach realizacji projektu nasi klienci korzystają z rosnącej wiedzy firmy Polski Komfort. Doradztwo w zakresie planowania systemów fotowoltaiki jest dla nas szczególnie ważne, ponieważ w tej fazie kładzie się fundament pod opłacalność instalacji fotowoltaicznej i późniejsze zadowolenie klientów.

Współpracujemy tylko ze znanymi producentami modułów fotowoltaicznych, falowników oraz elementów instalacji. Zapewnienie stałej jakości jest sprawą najwyższej wagi. Na światowym rynku istnieje około 250 producentów z ponad 3100 typami modułów.

W naszej ofercie Fronius, Huawei, Solaredge, Solplanet, Enphase, Sofar, JA Solar, LG, Q.Cells i wiele innych

Projekt i instalacja.

Rozpoczynasz inwestycję? Może Twój obiekt jest już w użytkowaniu. Nie musisz znać się na instalacjach, nie musisz szukać projektanta, zadzwoń do nas. Pracujemy w systemie zaprojektuj i zbuduj, to oznacza, że sami projektujemy większość instalacji, które wykonujemy. Co to oznacza dla Ciebie ? Masz jednego wykonawcę, który podejmuje się zadania od projektu do efektu – zaprojektujemy, wykonamy i będziemy konserwować. Wygodnie? Tak! A przede wszystkim bezpiecznie, jesteśmy odpowiedzialni za wszystkie etapy prac, a przede wszystkim za końcowe efekty czyli działanie systemu.

Konsultacja – projekt i wycena – montaż i uruchomienie – zgłoszenie do zakładu energetycznego. Wszystkie etapy instalacji fotowoltaicznej w jedynym miejscu. Polski Komfort zapewnia kompleksową obsługę inwestycji w instalację fotowoltaiki zarówno w budynkach mieszkalnych jak i użytkowych.  Co więcej możemy zaproponować jednoczesny montaż klimatyzacji, wentylacji lub pompy ciepła tak aby jak najlepiej wykorzystać synergię systemów.

Doświadczenie i zrozumienie

Instalacje fotowoltaiki dla budynków użytkowych są dla nas szczególnie ważne. Inaczej bowiem niż w obiekcie mieszkalnym w budynku użytkowym stawiamy nacisk na maksymalne wykorzystanie energii we własnym zakresie tzw. auto konsumpcję . Znajomość specyfiki danego obiektu oraz  doświadczenie w projektowaniu systemów fotowoltaiki dla obiektów użytkowych, pozwala na dobór właściwych rozwiązań.

Obecnie gdy koszty energii są niezwykle wysokie pomagamy inwestorom w doborze najlepszego rozwiązania w zakresie produkcji energii jak również najlepszego jej wykorzystania na potrzeby ogrzewania i chłodzenia budynku.  Wieloletnie doświadczanie w wykonywaniu instalacji pomp ciepła i klimatyzacji daje nam przewagę, którą wykorzystujemy oferując instalację fotowoltaiki najlepiej dopasowaną do obiektu. 

Polski Komfort – Pewny Wykonawca

Polski Komfort to licencjonowany wykonawca instalacji fotowoltaiki, pomp ciepła, ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji. Nasi pracownicy posiadają wszelkie uprawnienia do wykonywania swojej pracy w tym uprawnienia gazowe, elektryczne oraz F-gazowe.

Jeżeli masz chwilę i chciałbyś nas poznać, zapraszamy do naszej siedziby. Na miejscu zapoznasz się z naszym potencjałem, zobaczysz jak pracujemy i co przez 20 lat pracy udało nam się zrobić. W naszym budynku mamy zainstalowane rozwiązania, które mogą Cię zainteresować, możesz też porozmawiać o swojej inwestycji bezpośrednio z naszymi projektantami.

Nie masz czasu? Nie ma problemu! Nasz specjalista przyjedzie do Ciebie, aby zaproponować właściwe rozwiązanie. Wystarczy, że zadzwonisz lub skorzystasz z formularza szybkiej wyceny.

Zobacz jak działa instalacja w naszym budynku: monitorowanie online

Szybka Bezpłatna Wycena Instalacji

kontakt