Ogrzewanie nadmuchowe

Ogrzewanie nadmuchowe nowej generacji. Przedstawiamy najnowszą odsłonę systemu ogrzewania powietrzem. Ogrzewanie nadmuchowe to nowa generacja urządzeń oraz zupełnie nowe podejście do projektowania systemów grzewczych. Ogrzewanie nadmuchowe to zintegrowany system ogrzewania powietrznego, klimatyzacji i wentylacji z funkcjami kontroli wilgotności i jakości powietrza.

Więcej informacji na temat systemów ogrzewania nadmuchowego  → ogrzewanie-nadmuchowe.pl

ogrzewanie nadmuchowe

Ogrzewanie Nadmuchowe

ogrzewanie nadmuchowe

Ogrzewanie nadmuchowe (powietrzne)  instalujemy w Polsce już ponad 20 lat. Wykonaliśmy ponad 2000 instalacji w domach o powierzchni od 80m2 do 1800m2 a także w budynkach użytkowych różnego przeznaczenia. Polski Komfort wyznacza trendy i standardy w branży ogrzewania nadmuchowego, które stają się wzorem do naśladowania dla innych wykonawców.

Stworzyliśmy specjalną stronę, ogrzewanie-nadmuchowe.pl na której zgromadziliśmy wszelkie informacje na temat aktualnej oferty systemów nadmuchowych. Zapraszamy do wizyty w naszym biurze, w którym zainstalowaliśmy system ogrzewania nadmuchowego aby można było z bliska zapoznać się z zasadą działania.  W pobliżu jest też dom pokazowy – zapraszamy.

Polski Komfort jest bezpośrednim importerem urządzeń i materiałów używanych w nowoczesnych systemach ogrzewania nadmuchowego. Dzięki temu możemy zaproponować najnowocześniejsze rozwiązania w najlepszej cenie.

Zajmujemy się kompleksową realizacją, projektujemy, instalujemy, uruchamiamy oraz opiekujemy się systemami w eksploatacji. Jako jedyni w Polsce zgromadziliśmy wszelkie kompetencje wymagane do profesjonalnej instalacji systemów ogrzewania nadmuchowego – to wszystko dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu.

POLSKI KOMFORT – NR 1 w systemach nadmuchowych w Polsce. 

Ogrzewanie nadmuchowe (powietrzne)  to system wykorzystujący powietrze jako nośnik energii. Powietrze transportowane jest przewodami wentylacyjnymi wykonanymi w specjalnej technologii gwarantującej jego sprawny i cichy przesył. Przewody zakończone są małymi i estetycznymi kratkami nawiewnymi umieszczonymi w ścianie podłodze lub suficie. Całość instalacji jest ukryta na etapie budowy domu.

W domu wyposażonym w ogrzewanie nadmuchowe  nie ma tradycyjnych elementów grzejnych jak grzejniki czy ogrzewanie podłogowe, dzięki czemu wnętrza otrzymują nową jakość. Teraz można projektować bez ograniczeń. Okna do samej ziemi? Bardzo proszę! Parkiet z prawdziwego dębu? Jasne! Ogrzewanie powietrzne Ogrzewanie nadmuchowe ułatwia realizację nawet najbardziej wyszukanych projektów wnętrz.

Kratki nawiewne występują w setkach wzorów i kolorów, najbardziej popularne wykonane są ze stali, ale dostępne są również kratki drewniane, z tworzyw sztucznych i metali półszlachetnych. Lokalizacja kratek jest uzgadniana pomiędzy projektantem a inwestorem na etapie projektowania systemu.

Ogrzewanie nadmuchowe to system bardzo dyskretny, nie rzuca się w oczy a jednocześnie zapewnia bardzo wysoki komfort użytkowania. Proces przekazywania ciepła jest dyskretny i równomierny.

ogrzewanie nadmuchowe

Wielofunkcyjność Ogrzewania Nadmuchowego

Podstawową zaletą ogrzewanie nadmuchowego  jest jego wielofunkcyjność i kompleksowośćOgrzewanie nadmuchowe bazując na najdoskonalszych urządzeniach dostępnych na rynku produkowanych przez firmę Mitsubishi gwarantuje całoroczny komfort na najwyższym poziomie.

Zimą ogrzewanie nadmuchowe działa w trybie ogrzewania nadmuchowego, przewodami transportowane jest ciepłe powietrze, szybko i komfortowo ogrzewając wnętrza. Aby powietrze nie było zbyt suche w systemie dostępny jest centralny nawilżacz, który automatycznie je nawilża. Ogrzewanie zintegrowane jest z procesem wentylacji zapewniając świeże powietrze domownikom poprzez moduł odzysku ciepła wentylacyjnego. Dodatkowo powietrze jest każdorazowo oczyszczane, klasa filtracji dobierana jest indywidualnie do potrzeb budynki i wymagań użytkowników. Zima? Ogrzewanie nadmuchowe zapewni ciepło, nawilżanie i oczyszczanie powietrza oraz wentylację.

Latem ogrzewanie powietrzne  zmienia się w komfortowy system klimatyzacji. Przewodami przesyłane jest schłodzone powietrze, bardzo równomiernie klimatyzując budynek. Jeżeli w budynku jest duszno, Ogrzewanie nadmuchowe rozpozna ten stan i usunie nadmiar wilgoci z powietrza. Podobnie jak zimą, proces klimatyzacji jest zintegrowany z procesem wentylacji i oczyszczania powietrza.

Wiosną i jesienią jeżeli nie ma potrzeby ogrzewania ani chłodzenie ogrzewanie nadmuchowe pozostaje do dyspozycji jako system wentylacji i oczyszczania powietrza.

Znaczne Oszczędności

Dlaczego ogrzewanie nadmuchowe  zapewnia oszczędności sięgające nawet 30%? To proste! Ogrzewanie nadmuchowe wykorzystuje powietrze a więc nie potrzebuje medium pośredniczącego jakim jest wody w tradycyjnych instalacjach. System ogrzewania nadmuchowego ma bardzo niską bezwładność, oznacza to, że proces ogrzewania trwa wielokrotnie krócej niż w systemach wodnych. Pozwala to na precyzyjne programowanie systemu zgodnie z codziennym harmonogramem.

Po co ogrzewać gdy nie ma nas w domu? Po co utrzymywać wysokie temperatury w nocy? Wystarczy zaprogramować ogrzewanie nadmuchowe dostosowując jego pracę do codziennych zwyczajów domowników a okaże się, że może zredukować temperaturę przez wiele godzin na dobę. A gdy chcemy aby było ciepło, nawet bardzo, ogrzewanie nadmuchowe zrobi to naprawdę szybko.

Ogrzewanie powietrzne wyposażone jest w zaawansowany sterownik Airzone Control, który umożliwia programowania wszystkich procesów z dokładnością do minuty. Ponadto ogrzewanie powietrzne może być wyposażony w sterowanie strefowe, dzielące budynek nawet na 8 niezależnych stref, możesz ogrzewać te, których aktualnie potrzebujesz.

Wersje Systemu Ogrzewania Nadmuchowego

Ogrzewanie Nadmuchowe – Przyszłość Pomp Ciepła

Ogrzewanie nadmuchowe pompą ciepła dla obiektów bez dostępu do gazu ziemnego, zbudowany w oparciu o pompę ciepła Mitsubishi Electric. Rekordowa sezonowa sprawność grzewcza Zubadan. Technika ZUBADAN zaprojektowana została przez firmę Mitsubishi Electric specjalnie z myślą o bardzo zimnym klimacie. Poprawia moc grzewczą instalacji i umożliwia utrzymanie 100 % mocy grzewczej przy temperaturze zewnętrznej do −15 °C oraz dogrzewanie przy temperaturze do −25 °C.

Hybrid – ogrzewanie nadmuchowe gazem i pompą ciepła dla obiektów podłączonych do sieci gazowej, zbudowany w oparciu o jednostkę wewnętrzną Feelco oraz pompę ciepła Mitsubishi Power Inverter.  Podwójny układ paliwowy HYBRID HEAT zapewnia spokój umysłu w zakresie nieprzewidywalnej natury kosztów paliwowych.

Pompa ciepła, zubadan, ogrzewanie nadmuchowe

Polski Komfort – Nr 1 W Polsce!

ogrzewanie nadmuchowe

Polski Komfort od  20 lat wykonuje instalacje systemów ogrzewania nadmuchowego, ogrzaliśmy już ponad 2000 budynków w całym kraju. Nasze urządzenia pracują też w Wielkiej Brytani, Włoszech, Austrii, Czechach, Słowacji, na Ukrainie i w Białorusi. Doświadczenie w projektowani instalacji przekazujemy każdorazowo naszym nowym klientom tworząc instalacje zgodne z ich oczekiwaniami.

Specjalizujemy się w budowaniu systemów ogrzewania nadmuchowego nowej generacji w budynkach mieszkalnych i użytkowych. Własne biuro projektowe,  doświadczeni instalatorzy i sprawny serwis to gwarancja skuteczności działania na każdym etapie prac.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Chcesz zobaczyć system w działaniu? Zapraszamy do naszego biura gdzie zainstalowany jest system Hybrid a na Twoje pytania odpowiedzą nasi specjaliści.

A może wolisz odwiedzić jeden z domów z zainstalowanym systemem, lub zadzwonić do jednego z użytkowników? Nie ma sprawy, załatwimy to. Zadzwoń do nas

Więcej informacji na temat systemów ogrzewania nadmuchowego   → ogrzewanie-nadmuchowe.pl

Szybka Bezpłatna Wycena Instalacji

kontakt