Polski Komfort – 20 lat innowacji w trosce o komfort

Kiedy zaczynaliśmy naszą przygodę w Polski Komfort mieliśmy wizję, że zaproponujemy polskim inwestorom sprawdzone na świecie rozwiązania systemów ogrzewania i klimatyzacji wykorzystujących powietrze jako czynnik energii, zamiast powszechnie stosowanej wody. Ogrzewanie nadmuchowe zadomowiło się w polskich domach, dziś dostępne jest jako ogrzewanie nadmuchowe nowej generacji Feelco.

Po ponad 20 latach nasza wizja się nie zmieniła, oczywiście to już nie te same systemy. Dziś są ultra nowoczesne i zaawansowane, naszpikowane technologią a jednocześnie proste i wygodne w codziennej eksploatacji. Nasza oferta została uzupełniona o systemy klimatyzacji i wentylacji oraz pompy ciepła. Obecnie posiadamy wiedzę i umiejętności aby wykonać praktycznie każdą instalację HVAC.

Polski Komfort również zmienił się bardzo, z 20m2o biura na warszawskim Mokotowie przenieśliśmy się do własnej siedziby o powierzchni 1200m2 w podwarszawskiej miejscowości Kolonia Lesznowola. Dysponujemy własną pracownią projektową, zapleczem serwisowym i ogromnym magazynem. Klientów zapraszamy do wygodnej sali konferencyjnej a w budynku można zapoznać się z działająca instalacją systemu ogrzewania i klimatyzacji.

Rzetelna Firma

Nasze silne strony …

Nasz zespół

Zaufani handlowcy, doświadczeni projektanci

Od projektu do efektu

Codziennie w naszym biurze spotykamy się z klientami aby wybrać właściwe rozwiązanie dla ich inwestycji. Bez względu na to czy jest to obiekt mieszkalny czy użytkowy zespół sprzedaży Polski Komfort oferuje swoje ponad 20 letnie doświadczenie.  Znamy wszystkie rodzaje instalacji stosowanych w Polsce i na świecie, to gwarancja, że wybierzemy tą, która dla danego budynku będzie najlepsza.

Następnym krokiem jest projektowanie. Atut doświadczonego zespołu projektantów i projektantek instalacji jest nie do przecenienia. Na tym etapie inwestor, jeszcze na papierze zapoznaje się z kształtem swoich instalacji.  Zaprojektowaliśmy już tysiące instalacji ogrzewania nadmuchowego, klimatyzacji i wentylacji. Współpracujemy z czołowymi producentami urządzeń i systemów stale podnosząc swoje kwalifikacje.

Nasz zespół

Niezawodni instalatorzy

Solidna ekipa doświadczonych instalatorów

Każdy projekt instalacji, który wychodzi z naszego biura projektowego powstaje z należytą starannością, w oparciu o wiedzę i najwyższe standardy techniczne. Projekt pozostaje jednak kartką papieru i dopiero w rękach profesjonalnych instalatorów zmienia się w prawidłowo funkcjonującą instalację.

Jesteśmy szczególnie dumni z naszego zespołu instalatorów. Większość z nich jest z nami już wiele lat, a każdy zespół ma za sobą setki wykonanych instalacji we wszelkiego rodzaju budynkach. Praca instalatora systemów ogrzewania i klimatyzacji nie należy do najłatwiejszych. Nie raz przychodzi nam pracować przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych, pod presją czasu, często setki kilometrów od domu. To hartuje, dlatego możemy zapewnić, to nie tylko w pełni profesjonalny zespół instalatorów ale przede wszystkim zespół, który nie boi się wyzwań i nigdy się nie poddaje.

W wolnych chwilach lubimy się zmęczyć na sportowo, Karpacz, Śnieżka 2015r.

Zaufani partnerzy

Potrzebujesz Porady? Nasz Zespół Jest Do Twojej Dyspozycji!

Kontakt