Polski Komfort Sp. z o.o. to firma istniejąca blisko 20 lat, zajmująca się projektowaniem, dystrybucją i wykonywaniem instalacji ogrzewania nadmuchowego, klimatyzacji i wentylacji. Jesteśmy partnerem czołowych producentów urządzeń i materiałów jak Mitsubishi Electric, Carrier, Lennox, URSA. Firma prowadzi działalność w nowoczesnej siedzibie w podwarszawskiej Lesznowoli.
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowiska:

Projektant/projektantka instalacji HVAC

oraz

Asystent / Asystentka w dziale projektowania HVAC

Miejsce pracy: Piaseczno z możliwością częściowej pracy zdalnej
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie projektów instalacji ogrzewania nadmuchowego, wentylacji i klimatyzacji, nadzór autorski nad poprawnością wykonania instalacji jak również koordynację pracy grup instalatorów w zakresie wykonywania prac instalacyjnych i serwisowych. Do obowiązków należeć będzie również bezpośredni kontakt z inwestorami w celu wykonania projektu i uzgodnienia warunków montażu.

Wymagania:
  • umiejętność samodzielnego projektowania instalacji HVAC dla małych i średnich budynków mieszkalnych i komercyjnych*
  • posiadane uprawnień budowlanych do projektowania instalacji będzie dodatkowym atutem*
  • znajomość prawa budowlanego w zakresie instalacji grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych będzie dodatkowym atutem,*
  • sprawne poruszanie się w środowisku CAD,
  • prawo jazdy,
  • zdolności interpersonalne do pracy bezpośrednio z klientami firmy,
  • gotowość do jednodniowych wyjazdów służbowych,
  • gotowość do pracy na budowie (nadzór, koordynacja),

* niewymagane w przypadku stanowiska asystenta/asystentki

Oferujemy:
  • samodzielne stanowisko, dużą niezależność i swobodę w podejmowani decyzji
  • możliwość poznania wszystkich etapów powstawania instalacji: koncepcja – projekt – instalacja – eksploatacja,
  • pracę w stabilnej firmie w zgranym zespole, umowę o pracę
  • elastyczny czas pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej
  • praktyczne rozwijanie umiejętności projektowych oraz wykonawczych,
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@polskikomfort.pl
Więcej informacji pod nr 22 798 00 64

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Polski Komfort Sp. z o.o. z siedzibą w Kolonii Lesznowoli.”