OGRZEWANIE NADMUCHOWE FEELCO

Ogrzewanie nadmuchowe Feelco to całkiem nowa oferta na Polskim rynku. Rozwiązanie wywodzące się z USA, ogrzewanie nadmuchowe nowej generacji, teraz z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań w branży. Feelco to ogrzewanie powietrzne, połączenie ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji z funkcjami kontroli wilgotności i jakości powietrza.

Czytaj dalej
POMPY CIEPŁA

Jesteśmy pionierami w wykorzystaniu powietrznych pomp ciepła jako główne źródło ogrzewania budynków mieszkalnych i użytkowych. Projektujemy, instalujemy i serwisujemy pompy ciepła powietrze – powietrze oraz powietrze – woda.

Czytaj dalej
KLIMATYZACJA I WENTYLACJA MECHANICZNA

Do domu, do biura, sklepu, restauracji … Instalujemy systemy klimatyzacji z bezpośrednim odparowaniem typu split, mulit-split oraz VRF, układy wody lodowej, wentylację mechaniczną oraz zaawansowane systemy powietrzne. Specjalizujemy się w całorocznych rozwiązaniach systemowych ALL IN ONE..

Czytaj dalej
KLIMATYZACJA STREFOWA

Klimatyzacja strefowa to nowy sposób na chłodzenie i ogrzewanie budynków mieszkalnych i użytkowych. Redukuje ilość urządzeń, poprawia komfort użytkowania, obniża koszty.

Czytaj dalej

Oczywiście to nie jest wszystko

Polski Komfort to 20 lat doświadczeń, wykonaliśmy chyba wszystkie rodzaje instalacji HVAC, jakie można sobie wyobrazić, w Warszawie i w całym kraju. Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań wykraczających poza naszą standardową ofertę. Zadzwoń, powiedz jakie są Twoje oczekiwania, nie wykluczone, że już kiedyś spotkaliśmy się z podobnym przypadkiem i będziemy mieli gotowe rozwiązanie. Instalacje Feelco, instalacje dla domu, instalacje dla biznesu, dystrybucja Feelco. Ogrzewanie nadmuchowe, klimatyzacja, wentylacja.

Szybka Bezpłatna Wycena Instalacji

Wycena