Polski Komfort Partnerem Feelco.

Poznaj System Feelco. Najnowszą odsłonę komfortowego systemu ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji z funkcjami kontroli wilgotności i jakości powietrza. Feelco to nowa generacja systemów znanych pod nazwą ogrzewanie nadmuchowe. Jednak wspólna z poprzednikiem jest chyba tylko sama technologia użycia powietrza jako nośnik energii. Feelco jest całkiem nowe. Zaczynając od nowoczesnych urządzeń jak inwerterowe pompy ciepła, systemy sterowania wielostrefowego aż po filozofię projektowania kładącą nacisk na komfort i koszt użytkowników. System Feelco występuje w dwóch wersjach:

Feelco Hybrid

Niespotykane dotychczas połączenie. Ogrzewanie kondensacyjną nagrzewnicą gazową Carrier Infinity 96 w połączeniu z inwerterową, wielostopniową pompą ciepła Carrier Infinity 18VS. Działanie hybrydy jest całkowicie automatyczne, system bada aktualne warunki atmosferyczne oraz wymagania budynku oraz wybiera to źródło ciepła, które w danej chwili jest najtańsze w eksploatacji. Oczywiście dostępne są fukcje klimatyzacji, wentylacji z odzyskiem ciepła oraz oczyszczania powietrza.

Feelco HP

To zdecydowanie najbardziej oczekiwana nowość. Pompy ciepła stają się popularnym sposobem na ogrzewanie budynków, również w systemach powietrznych ten trend jest wyraźny. Do tej pory brakowało na rynku urządzenia, które swoją sprawnością gwarantowało by wysoki komfort, niskie koszty eksploatacji i pewność nawet w ekstremalnych warunkach. Feelco HP z pompą ciepła Carrier Infinity 20 to prawdziwa rewolucja w dziedzinie ogrzewanie odnawialnymi źródłami energii. Rekordowa sprawność ogrzewania w połączeniu z gwarancją pracy nawet przy -26st. na zewnątrz to zupełnie nowa jakość.

Polski Komfort to czołowy wykonawca systemów powietrznych w Polsce. System Feelco staje się zatem naszą sztandarową propozycją dla budynków mieszkalnych i użytkowych. Poznaj Feelco.