Zdobądź ciekawy i przyszłościowy zawód jako instalator systemów klimatyzacji i wentylacji. Ucz się pod nadzorem wykwalifikowanych specjalistów, bądź częścią zgranego zespołu.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Instalator – Wentylacja / Klimatyzacja

Zostaniesz specjalistą poszukiwanym na rynku pracy, poznasz tajniki montażu nowoczesnych systemów klimatyzacji, pomp ciepła i wentylacji z odzyskiem ciepła.
Zdobędziesz umiejętności, które zapewnią zatrudnienie teraz i w przyszłości. Uzyskasz uprawnienia i certyfikaty wymagane w branży.
Miejsce pracy: Kolonia Lesznowola k. Piaseczna
Region: mazowieckie + wyjazdy na terenie kraju

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w obiektach mieszkalnych i użytkowych. Miejsce pracy –  na terenie woj, Mazowieckiego, oraz delegacje na terenie kraju.

Wymagania:
  • nie wymagamy doświadczenia w branży
  • zdolności manualne do pracy narzędziami instalacyjnymi
  • prawo jazdy,
  • duża samodyscyplina i samodzielność
  • gotowość do tygodniowych wyjazdów służbowych,
  • umiejętności w zakresie elektroniki i elektrotechniki będą dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie w zgranym zespole, umowę o pracę
  • uregulowany czas pracy, atrakcyjne warunki zatrudnienia, karta Fit Sport
  • szkolenia oraz praktyczne rozwijanie umiejętności i poznania branży HVAC
  • praca tylko w tygodniu, wszystkie weekendy wolne

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt osobisty lub pod nr 22 798 00 64,  na adres praca@polskikomfort.pl lub przez Facebook