Polski Komfort Sp. z o.o. to firma istniejąca blisko 20 lat, zajmująca się projektowaniem, dystrybucją i wykonywaniem instalacji ogrzewania nadmuchowego, klimatyzacji i wentylacji. Jesteśmy partnerem czołowych producentów urządzeń i materiałów jak Carrier, Lennox, URSA. Firma prowadzi działalność w nowoczesnej siedzibie w podwarszawskiej Lesznowoli.  Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Instalator – klimatyzacja, wentylacja

Miejsce pracy: Cały kraj

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie instalacji ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji w obiektach budowlanych na terenie kraju.

Wymagania:
  • nie wymagamy doświadczenia w branży
  • umiejętność posługiwania się narzędziami budowlanymi
  • zdolności manualne
  • zaangażowanie, samodzielność, uczciwość
  • prawo jazdy,
  • gotowość do tygodniowych wyjazdów służbowych,
Oferujemy:
  • pełne przeszkolenie w zakresie wykonawstwa instalacji
  • pracę w stabilnej firmie w zgranym zespole, umowę o pracę
  • uregulowany czas pracy, atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • praktyczne rozwijanie umiejętności wykonawczych
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami,

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt osobisty lub pod nr 22 798 00 64 lub na adres praca@polskikomfort.pl