Poznaj Polski Komfort

Poznaj Polski Komfort

Polski Komfort – 20 lat innowacji w trosce o komfort.

Kiedy zaczynaliśmy naszą przygodę w Polski Komfort mieliśmy wizję, że zaproponujemy polskim inwestorom sprawdzone na świecie rozwiązania systemów ogrzewania i klimatyzacji wykorzystujących powietrze jako czynnik energii, zamiast powszechnie stosowanej wody. Ogrzewanie powietrzne zadomowiło się w polskich domach, dziś dostępne jest jako ogrzewanie nadmuchowe nowej generacji Feelco.

Po blisko 20 latach nasza wizja się nie zmieniła, oczywiście to już nie te same systemy, dziś są ultra nowoczesne i zaawansowane, naszpikowane technologią a jednocześnie proste i wygodne w codziennej eksploatacji. Polski Komfort również zmienił się bardzo, z 20 metrowego biura na warszawskim Mokotowie przenieśliśmy się do własnej siedziby o powierzchni 1200m2 w podwarszawskiej miejscowości Kolonia Lesznowola. Teraz dysponujemy własną pracownią projektową, zapleczem serwisowym i ogromnym magazynem. Klientów zapraszamy do wygodnej sali konferencyjnej a w budynku można zapoznać się z działająca instalacją powietrznego systemu ogrzewania i klimatyzacji. rzetelna firma

Nasze silne strony…

20 LAT DOŚWIADCZEŃ

Polski Komfort to grupa specjalistów pracujących razem już blisko 20 lat. Z dumą oddajemy w ręce inwestorów nasze doświadczenie w zakresie instalacji ogrzewania nadmuchowego, klimatyzacji i wentylacji.

ZAUFANI PARTNERZY

Współpracujemy tylko z renomowanymi producentami z branży: Feelco, Carrier, Toshiba, Mitsubishi. To daje naszym klientom pewność, że oferta Polski Komfort reprezentuje najnowsze dostępne rozwiązania.

JAKOŚĆ I GWARANCJA

U nas nie usłyszysz, że jak jest zima to ma być zimno. Ogrzewanie to podstawowa instalacja budynku, dlatego przykładamy do niej szczególną uwagę, a w razie awarii nasz serwis jest zawsze dostępny.

INNOWACJE

Polski Komfort to innowacyjne projekty i instalacje. Stale poszukujemy nowych rozwiązań dla komfortu i zdrowia . Poznaj nasz najnowszy projekt, ogrzewanie nadmuchowe Feelco.

Nasz zespół

Sprzedaż instalacji i dystrybucja urządzeń

Rafał Rychter

Rafał Rychter

Prezes Zarządu

Założyciel i pomysłodawca firmy Polski Komfort, pasjonat innowacji w branży HVAC, ale jednocześnie technologiczny pragmatyk. Dzisiaj odpowiedzialny przede wszystkim za wdrażanie nowych produktów i współpracę z firmami Partnerskimi.

Grzegorz Kubowicz

Grzegorz Kubowicz

Członek Zarządu

Związany ze spółką od pierwszych dni działalności, odpowiedzialny za pracę zespołu sprzedaży instalacji. Jego blisko 20 letnie doświadczenie to pewność dla inwestorów, że znajdzie właściwe rozwiązanie dla każdego budynku.
Paweł Witkowski

Paweł Witkowski

Doradca ds. współpracy Partnerskiej

Paweł dołączył do zespołu naszej firmy, aby pomóc w rozwoju systemów powietrznych w Polsce. Pełen energii i zdecydowany pomóc w każdej sprawie, odpowiedzialny za codzienne kontakty z firmami Partnerskimi.
Lidia Szewczyk

Lidia Szewczyk

Specjalista ds. sprzedaży instalacji

Lidia jest z nami już ponad 5 lat, i od tego czasu dba o najwyższe standardy jakości w dziale sprzedaży. Obecnie odpowiedzialna za sprzedaż instalacji i systemów Feelco.

Nasz zespół

Realizacja i obsługa

Energia i pomysłowość, Małgorzata nie boi się proponować nieszablonowe rozwiązania,  ma do tego nosa. Szczególnie ceni jakość i precyzję.

Małgorzata Długosz

Projektantka

Projektowanie instalacji wymaga dużej cierpliwości i zrozumienia potrzeb klienta, Marta opanowała je doskonale. Twoja inwestycja będzie w dobrych rękach.

Marta Kubera

Projektantka

Człowiek, który o serwisie powietrznych systemów ogrzewania i chłodzenia wie chyba wszystko. Ponad 10 lat w Polskim Komforcie a wcześniej 15 lat jako specjalista serwisu w Chicago, USA.

Zbigniew Suszko

Specjalista ds. serwisu

Oczywiście nic nie byłoby możliwe bez naszych instalatorów.

Każdy projekt instalacji, który wychodzi z naszego biura projektowego powstaje z należytą starannością, w oparciu o wiedzę i najwyższe standardy techniczne. Projekt pozostaje jednak kartką papieru i dopiero w rękach profesjonalnych instalatorów zmienia się w prawidłowo funkcjonującą instalację. Jesteśmy szczególnie dumni z naszego zespołu instalatorów. Większość z nich jest z nami już wiele lat, a każdy zespół ma za sobą setki wykonanych instalacji we wszelkiego rodzaju budynkach. Praca instalatora systemów ogrzewania i klimatyzacji nie należy do najłatwiejszych.

Nie raz przychodzi nam pracować przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych, pod presją czasu, często setki kilometrów od domu. To hartuje, dlatego możemy zapewnić, to nie tylko w pełni profesjonalny zespół instalatorów ale przede wszystkim zespół, który nie boi się wyzwań i nigdy się nie poddaje. W wolnych chwilach lubimy się zmęczyć na sportowo, Karpacz, Śnieżka 2015r.

Zaufani Partnerzy

Potrzebujesz porady? Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji!

KONTAKT