Poznaj Polski Komfort

Poznaj Polski Komfort

Polski Komfort – 20 lat innowacji w trosce o komfort.

Kiedy zaczynaliśmy naszą przygodę w Polski Komfort mieliśmy wizję, że zaproponujemy polskim inwestorom sprawdzone na świecie rozwiązania systemów ogrzewania i klimatyzacji wykorzystujących powietrze jako czynnik energii, zamiast powszechnie stosowanej wody. Ogrzewanie powietrzne zadomowiło się w polskich domach, dziś dostępne jest jako ogrzewanie nadmuchowe nowej generacji Feelco.

Po blisko 20 latach nasza wizja się nie zmieniła, oczywiście to już nie te same systemy, dziś są ultra nowoczesne i zaawansowane, naszpikowane technologią a jednocześnie proste i wygodne w codziennej eksploatacji. Polski Komfort również zmienił się bardzo, z 20 metrowego biura na warszawskim Mokotowie przenieśliśmy się do własnej siedziby o powierzchni 1200m2 w podwarszawskiej miejscowości Kolonia Lesznowola.

Teraz dysponujemy własną pracownią projektową, zapleczem serwisowym i ogromnym magazynem. Klientów zapraszamy do wygodnej sali konferencyjnej a w budynku można zapoznać się z działająca instalacją powietrznego systemu ogrzewania i klimatyzacji. rzetelna firma

Nasze silne strony…

20 LAT DOŚWIADCZEŃ

Polski Komfort to grupa specjalistów pracujących razem już blisko 20 lat. Z dumą oddajemy w ręce inwestorów nasze doświadczenie w zakresie instalacji ogrzewania nadmuchowego, klimatyzacji i wentylacji.

ZAUFANI PARTNERZY

Współpracujemy tylko z renomowanymi producentami z branży: Feelco, Carrier, Toshiba, Mitsubishi. To daje naszym klientom pewność, że oferta Polski Komfort reprezentuje najnowsze dostępne rozwiązania.

JAKOŚĆ I GWARANCJA

U nas nie usłyszysz, że jak jest zima to ma być zimno. Ogrzewanie to podstawowa instalacja budynku, dlatego przykładamy do niej szczególną uwagę, a w razie awarii nasz serwis jest zawsze dostępny.

INNOWACJE

Polski Komfort to innowacyjne projekty i instalacje. Stale poszukujemy nowych rozwiązań dla komfortu i zdrowia . Poznaj nasz najnowszy projekt, ogrzewanie nadmuchowe Feelco.

Nasz zespół

Zaufani handlowcy, doświadczeni projektanci

Od projektu do efektu.

Codziennie w naszym biurze spotykamy się z klientami aby wybrać właściwe rozwiązanie dla ich inwestycji. Bez względu na to czy jest to obiekt mieszkalny czy użytkowy zespół sprzedaży Polski Komfort oferuje swoje blisko 20 letnie doświadczenie.  Znamy wszystkie rodzaje instalacji stosowanych w Polsce i na świecie, to gwarancja, że wybierzemy tą, która dla danego budynku będzie najlepsza.

Następnym krokiem jest projektowanie. Atut doświadczonego zespołu projektantów i projektantek instalacji jest nie do przecenienia. Na tym etapie inwestor, jeszcze na papierze zapoznaje się z kształtem swoich instalacji.  Zaprojektowaliśmy już tysiące instalacji ogrzewania nadmuchowego, klimatyzacji i wentylacji. Współpracujemy z czołowymi producentami urządzeń i systemów stale podnosząc swoje kwalifikacje.

Nasz zespół

Niezawodni instalatorzy

Solidna ekipa doświadczonych instalatorów.

Każdy projekt instalacji, który wychodzi z naszego biura projektowego powstaje z należytą starannością, w oparciu o wiedzę i najwyższe standardy techniczne. Projekt pozostaje jednak kartką papieru i dopiero w rękach profesjonalnych instalatorów zmienia się w prawidłowo funkcjonującą instalację.

Jesteśmy szczególnie dumni z naszego zespołu instalatorów. Większość z nich jest z nami już wiele lat, a każdy zespół ma za sobą setki wykonanych instalacji we wszelkiego rodzaju budynkach. Praca instalatora systemów ogrzewania i klimatyzacji nie należy do najłatwiejszych. Nie raz przychodzi nam pracować przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych, pod presją czasu, często setki kilometrów od domu. To hartuje, dlatego możemy zapewnić, to nie tylko w pełni profesjonalny zespół instalatorów ale przede wszystkim zespół, który nie boi się wyzwań i nigdy się nie poddaje.

W wolnych chwilach lubimy się zmęczyć na sportowo, Karpacz, Śnieżka 2015r.

Zaufani Partnerzy

Potrzebujesz porady? Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji!

KONTAKT