Ogrzewanie, pompy ciepła, klimatyzacja i wentylacja

Usługi instalacyjne

Ogrzewanie nadmuchowe Feelco

Ogrzewanie nadmuchowe Feelco to całkiem nowa oferta na Polskim rynku. Rozwiązanie wywodzące się z USA, ogrzewanie nadmuchowe nowej generacji, teraz z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań w branży. Feelco to ogrzewanie powietrzne, połączenie ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji z funkcjami kontroli wilgotności i jakości powietrza.

WIĘCEJ

Pompy ciepła

Jesteśmy pionierami w wykorzystaniu powietrznych pomp ciepła jako główne źródło ogrzewania budynków mieszkalnych i użytkowych. Projektujemy, instalujemy i serwisujemy pompy ciepła powietrze – powietrze oraz powietrze – woda.

Więcej

Klimatyzacja i wentylacja mechaniczna

Do domu, do biura, sklepu, restauracji … Instalujemy systemy klimatyzacji z bezpośrednim odparowaniem typu split, mulit-split oraz VRF, układy wody lodowej, wentylację mechaniczną oraz zaawansowane systemy powietrzne. Specjalizujemy się w całorocznych rozwiązaniach systemowych ALL IN ONE..

WIĘCEJ

Klimatyzacja strefowa

Klimatyzacja strefowa to nowy sposób na chłodzenie i ogrzewanie budynków mieszkalnych i użytkowych. Redukuje ilość urządzeń, poprawia komfort użytkowania, obniża koszty. 

WIECEJ

Oczywiście to nie jest wszystko.

Polski Komfort to 20 lat doświadczeń, wykonaliśmy chyba wszystkie rodzaje instalacji HVAC, jakie można sobie wyobrazić, w Warszawie i w całym kraju. Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań wykraczających poza naszą standardową ofertę. Zadzwoń, powiedz jakie są Twoje oczekiwania, nie wykluczone, że już kiedyś spotkaliśmy się z podobnym przypadkiem i będziemy mieli gotowe rozwiązanie. Instalacje Feelco, instalacje dla domu, instalacje dla biznesu, dystrybucja Feelco. Ogrzewanie nadmuchowe, klimatyzacja, wentylacja.

Szybka bezpłatna wycena instalacji.

wycena