Ogrzewanie, klimatyzacja i wentylacja

Usługi instalacyjne

Ogrzewanie nadmuchowe Feelco

Ogrzewanie nadmuchowe Feelco to całkiem nowa oferta na Polskim rynku. Rozwiązanie wywodzące się z USA, ogrzewanie nadmuchowe nowej generacji, teraz z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań w branży. Feelco to ogrzewanie powietrzne, połączenie ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji z funkcjami kontroli wilgotności i jakości powietrza.

WIĘCEJ

Klimatyzacja i wentylacja do domu

Specjalizujemy się w instalacjach wentylacji mechanicznej i klimatyzacji oraz zintegrowanych systemach łączących funkcje ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji. Projektujemy, instalujemy i serwisujemy.

Więcej

Klimatyzacja i wentylacja dla biznesu

Pomagamy w biznesie projektując ekonomiczne i niezawodne zintegrowane systemy klimatyzacji, ogrzewania i wentylacji mechanicznej. Specjalizujemy się w systemach powietrznych oraz systemach z bezpośrednim odparowaniem typy VRF. Oferujemy również agregaty prądotwórcze zasilane gazem ziemnym.

WIĘCEJ

Klimatyzacja strefowa

Klimatyzacja strefowa to nowy sposób na chłodzenie i ogrzewanie budynków mieszkalnych i użytkowych. Redukuje ilość urządzeń, poprawia komfort użytkowania, obniża koszty. 

WIECEJ

Oczywiście to nie jest wszystko.

Polski Komfort to 20 lat doświadczeń, wykonaliśmy chyba wszystkie rodzaje instalacji HVAC, jakie można sobie wyobrazić, w Warszawie i w całym kraju. Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań wykraczających poza naszą standardową ofertę. Zadzwoń, powiedz jakie są Twoje oczekiwania, nie wykluczone, że już kiedyś spotkaliśmy się z podobnym przypadkiem i będziemy mieli gotowe rozwiązanie. Instalacje Feelco, instalacje dla domu, instalacje dla biznesu, dystrybucja Feelco. Ogrzewanie nadmuchowe, klimatyzacja, wentylacja.

Szybka bezpłatna wycena instalacji.

wycena